Doświadczenie, entuzjazm, kreatywność i determinacja

Kancelaria Karoliny Bonarskiej-Lenarczyk

Kancelaria to niezawodna kombinacja wysokiego poziomu świadczonych usług prawnych, doświadczenia, a jednocześnie entuzjazmu, kreatywności i determinacji w ROZWIĄZYWANIU, a nie szukaniu problemów prawnych.

Kancelaria jest odpowiedzią na aktualne i wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko specjalistyczne usługi prawnicze, które świadczymy stawiając na pierwszym miejscu INDYWIDUALNE podejście do każdego Klienta.

Cel, który nam przyświeca to profesjonalne, skuteczne ale też NOWOCZESNE świadczenie pomocy prawnej. Do powierzanych nam spraw podchodzimy w sposób KOMPLEKSOWY, wciąż poszerzając wiedzę z obszarów, w których działają nasi Klienci.

Pomagamy podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju w całkowitym i pełnym wsparciu prowadzonych przez nich biznesów. Naszą współpracę budujemy na wzajemnym SZACUNKU i ZAUFANIU.

Nie pomijamy jednakże Klientów indywidualnych, dla których jesteśmy wsparciem przy rozwiązywaniu spraw prawnych pojawiających się w prywatnym życiu. Naszą obsługą staramy się przynieść im SPOKÓJ i przekonanie co  do właściwego biegu spraw.

Nasze mocne strony

Zorientowanie na cel

w każdej sprawie szukamy optymalnego rozwiązania, a nie mnożenia problemów prawnych. Jesteśmy bardzo wyczuleni na realną skuteczność proponowanych rozwiązań. Wierzymy, że wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Otwartość i transparentność

cechuje nas otwarte i przyjazne podejście do Klienta, a najważniejsza w naszej wzajemnej relacji jest ROZMOWA. Rozmawiamy nawet gdy nie jest to łatwe, a trudne tematy traktujemy jako wyzwanie, któremu podołamy. Wierzymy, że tylko dobrze wysłuchany i poinformowany Klient może obdarzyć zaufaniem. Zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa naszych Klientów i przekonaniu, że ich sprawy są w dobrych rękach.

 

Rzetelność

wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej nauczyło nas, że gdy podejmujemy się poprowadzenia sprawy, to realizujemy ją na 100% albo wcale. Precyzyjność, dokładność i solidność w prowadzeniu każdej powierzonej nam sprawy to nasza domena.

Praca zespołowa

mamy świadomość tego, że naszą siłą jest DRUŻYNA. Kancelaria posiada zaplecze doświadczonych radców prawnych i adwokatów dzięki czemu Klient może zawsze liczyć na kompleksową obsługę. Nasza wiedza i doświadczenie uzupełniają się, a każdy z nas ma świadomość odpowiedzialności nie tylko za swój wycinek pracy, ale za całokształt proponowanego rozwiązania. Wierzymy, że razem jesteśmy lepsi i skuteczniejsi niż każdy z nas w pojedynkę.

Zapraszamy do Naszej Kancelarii

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Lekarska 2 lok. 1
00-610 Warszawa

E-mail

kancelaria@bonarska-lenarczyk.com

Telefon

+48 22 825 85 01

Komórkowy

+48 531 715 414

Kancelaria Radcy Prawnego Karoliny Bonarskiej - Lenarczyk